Irina Shayk është një nga modelet më të famshme në botë dhe shumë aktive në rrjetet sociale.
Së fundmi bukuroshja ruse ka postuar ne llogarinë e saj Instagram foto ku tregon format e saj trupore dhe konsumon një dreke me mikeshat e saj të dashura.
E veshur me të zeza, ajo ekspozon gjoksin në prej fotove duke marre komente ng fansat.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: