Kur e gjithë vëmendja ditën e sotme ka qenë tek ish-ministri Saimir Tahiri pasi gjykata do të japë verdiktin e saj në lidhje me akuzat për trafik droge, ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani nuk i kursen ironitë.

Përmes një mesazhi në ‘Facebook’ Manjani thumboi kryeministrin Edi Rama, ndërsa shtoi se pasi bëri Parlamentin teknik, u bë dhe vet shefi i ‘teknikëve’.

“Iu kërkua qeveri teknike, por bëri Parlamentin teknik. Vetë është shefi i “teknikëve”. Politikë askund! Këtë deshëm, apo jo?!”, shkruan Manjani.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: