Iryna Ivanova është një modele e Playboy dhe kur vjen fjala për t’u zhveshur, nuk ka fare ndrojtje.

Modelja ruse ka realizuar nje set te ri me foto hot. (da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: