Ish-gruaja e Blerim Xhemajlit, Erjona Sulejmani, ka provokuar ndjekësit e saj me fotot e fundit, ku shfaqet plotësisht e zhveshur në plazh.Komentet kanë qenë nga më të ndryshmet për të, ndërsa numri i pëlqimeve në Instagram është i madh për këto foto provokuese.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb