TIRANË

Ish-deputeti i LSI-së, Vangjel Tavo teksa ka shpërndarë një raport ku thuhet se PPP-të e dhëna nga qeveria ”Rama 2” janë të lartat në Europë, nënvizon se më 25 prill duhet ti jepet fund sektit të korrupsionit.

”PPP-të e sektit të rilindjes rrezik për ekonominë e vendit. Më 25 prill do i jepet fund sektit të korrupsionit”,- shkruan Tavo.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: