Ish- deputeti i PD, Agron Shehaj ka përmendur dy probleme të Shqipërisë dukë akuzuar si fajtor Edi Ramën.

Shehaj thtoë se Shqipërisë po i ikin djemtë dhe vajzat më të mira nga vendi ndërkohë që qeveria zhvat dhe nuk ofron asgjë.

Sipas tij, Rama e ka futur vendin në qorrsokak të rrezikshëm. Por 6 muaj para zgjedhjeve, Shehaj thekson se patjetër Shqipëria duhet të ndryshojë kurs dhe koha për të zgjedhur po afron. Për ët duhet një rrugëtim i ri me besim tek një e ardhme më e mirë.

 

STATUSI NGA AGRON SHEHAJ

Shqipërisë çdo vit po i ikin djemtë dhe vajzat më të mirë sepse qeveria vetëm zhvat dhe nuk ofron asgjë më për njerëzit. Rama e ka futur vendin në një qorrsokak të rrezikshëm. Prandaj ne duhet patjetër të ndryshojmë kurs, të nisim një rrugëtim të ri, nje fillim të ri me besim tek një e ardhme më e mirë për të gjithë. Koha për të zgjedhur po afron.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb