Ish-gruaja e Eminem, Kim Scott, është shtruar në spital pasi tentoi të vriste vetën.

Burimet tregojnë që policia dhe punonjësit iu përgjigjen thirrjes se një person dëshironte të kryente vetëvrasjet me 30 korrik.
Sipas këtyre burimeve, Kim kishte disa plagë të vogla në pjesën e pasme të këmbës dhe kishte humbur shumë gjak.

Ajo u dërgua menjëherë në spital për vlerësim mjekësor dhe psikologjik, ndërsa tani është kthyer në shtëpi dhe po shërohet.
Reperi dhe Kim janë martuar në vitin 1999 dhe u ndarë në vitin 2001.

Dyshja u ribashkua sërish duke i dhënë fund në vitin 2006.

Ata kanë një vajzë, të quajtur Hailie Jade.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb