Scott Disick është kthyer në një nga “Don Zhuanët” më të famshëm.
Pas ndarjes nga Kourtney Kardashian, ai ka pasur lidhje të shumta me vajza më të reja në moshë.

  • foto galeri
  • foto galeri

Së fundmi, milioneri 37-vjeçar është kapur duke pushuar në Meksikë me të dashurën e tij të re, Amelia Gray Hamlin, e cila është vetëm 19 vjeç.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb