Fifi nisi një lidhje dashurie, por nuk i zgjati shumë. Ajo e pranoi se është e dashuruar kokë e këmbë në ‘Straccatellen’, për të cilin kishte bërë edhe një tatuazh.

Pas ndarjes nga Fifi, ai nuk humbi shumë kohë dhe gjeti shpirtin binjak me të cilën edhe kurorëzoi lidhjen me fejesë.

Pas këtij lajmi reagoi edhe vetë këngëtarja duke publikuar këngën e Threedots Nina: “Isha noni per ty o Nina me godite si vetetima. Fundin e lam si ne filma!”.

  • foto galeri
  • foto galeri

Duket se Fifi akoma nuk e ka marrë veten, nga ndarja me ish-in e saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb