Ousmane Dembele mund të largohet nga Barcelona. Sulmuesi francez është në përfundim të kontratës, ndërsa akoma nuk ka gjetur gjuhën e përbashkët për rinovimin.

 

Të informuar për diçka të tillë, ekipet e mëdha kanë  shfaqur interesim për sulmuesin. Sipas asaj që shkruan Sky Sports, përveç PSG, në garë është edhe Bayern. Futbollisti që ka luajtur për Dortmund do të kthehej kështu në Gjermani, por jo në Signal Iduna Park.

 

 

 

Uj
Uj

 

 

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb