Pasi përmbylli aventurën e saj në “Përputhen”, Efi po shijon mbrëmjet me miqtë e saj, veçanërisht, me Mikelën, Erionin dhe Samiun, me të cilin ka mbetur shoqe.

Bukuroshja 26-vjeçare mbrëmë ishte në Prizren ku performuan treshja, Elgit, Donald dhe Romeo.

Ky i fundit duket të ketë marrë vëmendjen e madhe të Efit. Ajo e ka postuar në disa “story”, Romeon, të cilin e ka komplimentuar për vallëzimin. Këto janë marrë si flirte ndaj tij.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb