Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar sot në rrjet një tjetër video të një avioni të vogël në fluturim. Ai thotë se i përket “narkoflotës”, duke lënë të kuptohet se me të po transportohet lëndë narkotike.

Videoja, sipas Berishës është regjistruar në zonën e Durrësit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: