Isa Mustafa synon që pas dy vjetëve të bëhet President i Kosovës.

Kjo deklaratë është bërë nga vet Mustafa në një intervistë për e Zonën e Debatit.

“Është një nder i veçantë që dikush ta mbyll karrierën e vet politike me një përgjegjësi të tillë, mirëpo unë nuk jam ai që mund ta bëjë veten president. Madje as nuk do ta imponoj veten si president”, është shprehur ndër të tjera Mustafa.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: