Ish- ministri i jashtëm i PD Neritan Ceka është shfaqur në manifestimin e thirrur nga Presidenti Ilir Meta për mbrojtjen e Kushtetutës. Po ashtu bie në sy se vajza e Sali Berishës, Argita Berisha së bashku me burrin e saj Jamarbër Malltezin i janë bashkuar manifestimit.

Ndër të tjera Malltezi shkruan në anglisht se ”Ëndrrat mbeten të njëjta, E duam Shqipërinë si gjithë Europa”.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb