Beniada ka treguar gjatë qëndrimit në “Big Brother Vip”, se gëzon një raport shumë të mirë me Belen Rodriguez, ku ndër të tjera njihet si ish-partnerja e Cristiano Ronaldos.

Olti Curri ka publikuar një video me moderatoren Elona Duro e cila ka treguar se Belen i ka shkruar Beniadës dhe e ka uruar pas eksperiencës në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

“Belen i kishte shkruar Beniadës dhe i kishte thënë “Urime””-tregon Elona e cila së fundmi e ka intervistuar Beniadën.

Të gjithë e njohin Belen, si një nga simbolet e bukurisë italiane, shoëgirl dhe modele italo-argjentinase. Rodriguez ka qenë pjesë e disa filmave dhe shumë programeve televizive në vendin fqinj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb