TIRANE- Një denoncim i pazakontë ka ardhur në adresë të ish-kryeministrit Sali Berisha, ku një vajzë nga Shkodra akuzon një ish-punonjës policie se ky i fundit e ngacmonte.

20-vjeçarja deklaron publikisht se ish-polici Bajram Qarri, sipas saj anëtar i PS, e përndiqte prej kohësh dhe i dërgonte foto nudo në ‘Facebook’.

Po ashtu vajza akuzon edhe policinë e Shkodrës, pasi pretendon se ka shkuar ta denoncojë Qarrin, dhe ish-kolegët e tij e kanë nxjerrë jashtë komisariatit.

DENONCIMI TEK BERISHA
Shikoni si mbrojne cubin siçilist, qe dergon foto lakuriq ne facebook-un e nje vajze, narko-horrat me uniforme te Edvinit!
Lexoni mesazhin shikoni fotot qe dergon qytetarja dixhitale. sb
“mirdita zoti Doktor, un qe po te shkruaj jam nje vajze nga Shkodra 20 vjece. dua te denoncoj nje shtetas me emrin Bajram Qarri i cili me ka ngacmuar dhe ndjekur rregullisht neper Shkoder, arriti te me gjej dhe facebook-un timin dhe te me dergoje foto nudo te tijat. un me ti marr keto foto vajta ta denoncoja tek komisariati i policis Shkoder, ne momentin qe hyra tek porta kerkova nje punonjes policie per te bere kallxim,pasi e njoftuan nje oficer policie dhe mora kontakt me ate duke ja treguar per shqetsimin qe kisha. por ne moment sa mori vesht per rastin dhe personin per ke bente fjale,hasa ne nje menefregisem dhe neglizhenc sa arriti oficeri i policise te me thoje qe mos ben kallxim sepse je vajz e re dhe do te dalin emri ne televizor dhe esht turp.un u largova nga policia dhe tani po te shkruaj ty sepse personi qe behet fjali shtetasi Bajram Qarri esht nje ish-punonjes policie i cili e gezon statusin e ushtarakut nga taksapaguesit, ishte ky person qe lajmeroj ish koleget e vet qe te me nxirrshin jasht nga komisariati,ky person vazhdon te me beje presion pasi thot qe un jam njeri i shtetit dhe i qeveris ne pushtet partis socialiste dhe kam force te te bej cdo gje, zoti Berisha un po ti dergoj ca foto ku mi ka derguar ky ish-polic dhe militant i partis socialiste ne shkoder,ku shihet me drejtues te lart te partis PS.ju faleminderit.”
30440986_987055221455385_1551372402410127360_n

30441219_987055078122066_5905670956457656320_n

30442456_987055134788727_5513526329070321664_n

30516120_987055034788737_1798638948155654144_n

30571706_987055081455399_7450429053397368832_n

30571841_987055141455393_5455756983124623360_n

30582056_987055031455404_8407703033755992064_n
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb