Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama ka festuar 61-vjetorin e ditëlindjes.

Në këtë ditë të shënuar Obama ka marrë mesazhe të shumta urimi, por ajo që tërhoqi vëmendjen ishte dedikimi i ëmbël i bashkëshortes së tij, Michelle Obama.

Ish-zonja e parë e Amerikës ka ndarë në faqen e saj zyrtare në Facebook një foto ku duket bashkëshorti i saj në një moshë shumë të re. Një djalosh i mbajtur, mund të themi nga fotoja se Obama nuk ka ndryshuar shumë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

“Gëzuar ditëlindjen i dashuri im! Jeta me ty thjesht po përmirësohet çdo vit. Ti më bën gjithmonë krenare. Të dua”,-shkruan Michelle krahas fotos.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb