TIRANË

Ish-presidenti i Republikës Bujar Nishani ka zgjedhur dy foto për t’iu përgjigjur sulmeve të maxhorancës kundër takimeve të kreut të opozitës me qytetarët. Nga një anë e fotos janë banorët e një lagjeje në Durrës, me të cilët u takua kreu i opozitës, Lulzim Basha, nga ana tjetër është policia që dhunon një të ri në mbrojtje të teatrit.
“Dy modele, dy rrugë, dy alternativa, dy oferta! Pushteti i kapur nga mafia përballë #opozitës tek populli. #kuqezi mos rri po duku ??”, shkruan Nishani.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb