Vajza e ish-presidentit të ndjerë Bujar Nishani, Fiona Nishani ka kujtuar të atin me anë të një fotoje të veçantë.

Në një status në Isntastory ajo ka ndarë një foto duke treguar një moment nga koha kur i ati ishte president, teksa kanë pozuar së bashku.

Ish-Presidenti Bujar Nishani, ndërroi jetë në 28 maj, pasi prej javësh ishte i shtruar në një spital në Gjermani.

Nishani

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb