Luka Joviç nuk gjeti hapësira te Real Madrid dhe këtë verë firmosi në Itali për Fiorentinën. Nëse sulmuesi serb ka pranuar të kalojë në Firence, në këtë vendim ka ndikuar edhe partnerja e tij.Bëhet fjalë për modelen e njohur Sofija Miloseviç, e cila ka shtyrë 24 vjeçarin të jetojë në Itali.

Miloseviç dhe futbollisti i njohur filluan të dilnin bashkë në verën e vitti 2019, teksa nuk kaloi shumë kohë dhe ata njoftuan se do të bëhen prindër.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

31 vjeçarja është një emër i njohur në botën e modës, por jo vetëm kaq. Ajo e dashuron sportin, më saktësisht boksin. Shpeshherë bëhet pjesë e mediave rozë për shkak të trupit perfekt që ka, ndërsa sa i takon Joviç, duhet të ndihet me fat.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: