Jona Dervishi njihet si bukuroshja që për shumë kohë ishte zëdhënësja e FSHF. E si një botë mashkullore që është sporti i futbollit, natyrisht që vëmendjen do ta merrte sharmi i saj. Edhe pse nuk është më në këtë post, ajo vijon të jetë një ndër personazhet më të lakuara në mediat rozë. Këtë herë një lajm i mirë na vjen nga Jona. Bëhet me dije se ish-zëdhënësja është në muajin e shtatë të shtatzanisë.


Gazeta Shqiptare ka mësuar se ajo dhe partneri i saj do të bëhen prindër të një vajze pas pak kohe.


Shkrimin e plotë dhe fotot i gjeni sot në Gsh.al


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb