Tre parashuta kanë hyrë sot për Donaldin në shtëpinë e “Big Brother”.

Ajo që konfuzoi rrjetin ishte pikërisht parashuta e cila mbante datën e sotme, 9 Janar që është edhe ditëlindja e Bora Zemanit.

Të gjithë u konfuzuan se kush e ka bërë këtë surprizë misterioze, por ata e zbuluan vetë. Është piëkrisht ish banori Kledi Hysa dhe Anaid Kaloti banori i “Big Brother 8”.

  • foto galeri
  • foto galeri

Vetë Anaidi ka publikuar një video ku dërgohen parashutat në shtëpi. Pas kësaj befasie, Donaldi i ka shpjeguar Trixës kuptimin e datës 9 janar,që është ditelindja e Bores.

Por ajo çudit me reagimin e saj, pasi e merr me shumë sportivitet dhe i thotë Donaldit që ajo sa ka fare problem kete gje, sepse ështe historia e tij.

Kujtojmë se Trixa i pati kërkuar falje gjatë transmetimit live Borës dhe gjithashtu pati rrëfyer se ajo e do Donaldin.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: