TIRANE- Një i kërkuar për trafikim të lëndëve plasëse është arrestuar sot në kryeqytet. Shtetasi Erald Bami ishte dënuar me 6.8 vite burg për trafikim të lëndëve plasëse.

Pas dhënies së masës së dënimit ndaj tij në mungesë, Bami ishte shpallur në kërkim nga policia e Durrësit, ndërsa ndalimi i tij është i mundur ditën e sotme nga uniformat blu në Tiranë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb