TIRANË

Dy vajzat e Drane dhe Llesh Dedës flasin sot në emisionin “Me zemër të hapur” në News24 për vrasjen e babait të tyre nga nëna me sqepar.

Një rrëfim tronditës që vjen pas pak në ekran, ku motrat Daniela dhe Xhystina Deda justifikojnë veprimin e nënës së tyre, pasi siç thonë ato ishte e dhunuar gjatë gjithë kohës.
Ngjarja ndodhi më 6 nëntor, ndërsa Llesh Deda ndërroi jetë pas 15 ditësh në spital.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: