Kapet në kufirin greko-maqedonas një shqiptar me 32 kg marijuanë. Shqiptari 38-vjeç është kapur në Polikastro, Kilkis. Ai ishte furnizuar me drogë në kufi dhe po tentonte të futej në brendësi të tokës greke.

Në furgonin që drejtonte u gjetën dhe sekuestruan 2 çanta me 30 pako qe përmbanin 32 kg 860 gram marijuanë. Gjithashtu nga policia iu sekuestruan 700 euro dhe 2 celularë.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: