Një vend i hapur enkas për t’u fshehur brenda banesës së tij. Policia e Bulqizës, Dibrës dhe forcat RENEA kanë mundur të zbulojnë vendin ku fshihej 32-vjeçari Fadil Tërnova i kërkuar për “Heqje e paligjshme e lirisë”, “Kanosje për të mos kallëzuar krimin” dhe “Armëmbajtja pa leje”, ish- i dënuar për vrasje.

Ternova
Ternova

Sipas policisë 32-vjeçari u kap në fshatin Vajkal të Bulqizës, pas rrethimit të banesës dhe ndërhyrjes profesionale. Në momentin e ndërhyrjes u gjend i fshehur në ambientet e bodrumit të hapur enkas në një prej dhomave, që ishte i mbuluar me pllakat e dyshemesë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb