Një makinë është përfshirë nga flakët në Durrës. Mësohet se mjeti ishte parkuar pranë bashkisë së Durrësit.

Nga dyshimet e para, mendohet se zjarri në mjetin tip ‘KIA’ u shkaktua nga një shkëndijë elektrike.

Fatmirësisht nga flakët ka pasur vetëm dëme materiale. Policia po heton për dokumentimin e plotë të ngjarjes.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: