ITALI

Udhëtonte me 200 kg kanabis në makinë, arrestohet 29 vjecari shqiptar në Itali.

I riu shqiptar me inicialet N.R, është ndaluar nga patrulla e policisë, ndërsa gjatë kontrollin nuk mund të ruante qetësinë.

Nga kontrolli i ushtruar në makinën e 29 vjecarit, policia gjeti dhe sekuestroi 208 kg kanabis të ndarë në 100 pako. nëse do të arrinte të shitej në treg, droga e sekuestruar do të kapte vlerën e 1 milion eurove.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb