ITALI

Italia ka shënuar edhe 610 viktima të reja nga COVID-19 në 24 orët e fundit duke e çuar numrin total në 18 mijë e 470 .

Pas një ulje në numrin e viktimave tashmë ka një ngritje të lehtë teksa numri i të infektuarve ka shkuar në 143 mijë e 626 me një rritje sot pasi u regjistruan 4 mijë e 204 raste të reja.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb