Lënë mjediset e grevës së urisë 10 grevistët e ngujuar në mjediset e qendrës shëndetësore e ndodhur pranë uzinës së Ballshit.

Gazetari Ervis Kuçi raportoi për “BalkanWeb” se grevistët kanë deklaruar se u kanë kaluar tre paga të prapambetura, ndërsa do të rikthehen për takimin që është planifikuar në orën 15:00 me përfaqësues të kompanisë që administron këtë uzinë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: