Ivanka Trump, ka gjetur një mënyrë tejet origjinale e të veçantë për të festuar “Ditën e Nënës”.

Ajo ka marrë tre fëmijët e saj e ka ushtruar një kurs privat sërfi në Miami. Ivanka shfaqet duke ‘vallëzuar’ me dallgët, ndërsa në një moment, ka goditur me tavolinën e sërfit djalin e saj më të vogël, Theodore.

Por sipas raportimeve, fatmirësisht, aksidenti nuk pati pasoja dhe kursi vijoi normalisht.

E bija e ish-Presidentit Donald Trump, shpesh shfrytëzon natyrën për pushime.

Ajo është parë fundjavave të shkojë në fermë, larg zonave urbane e zhurmës.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: