Websiti “Digitaloft” ka përzgjedhur 10 pyetjet më absurde që britanikët kanë bërë në motorin gjigand të kërkimit Google.

1. A jam shtatzënë?
2. Po burrat mund të mbeten shtatzënë?
3. Si të kthehem në shtëpi?
4. A kanë sy krimbat?
5. A djersiten derrat?
6. A kanë gjunjë pinguinët?
7. Përse nuk më niset makina?
8. Kur do të vdes?
9. A jam psikopat?
10. Çfarë duhet të bëj me jetën time?
(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: