Sipas klikimit në “Google” zbardhen edhe 10 sportistët më të kërkuar në internet. “Top 10″-n e kryeson mesfushori i Realit të Madridit, Hames Rodrigez. Pas tij renditen Mikael Shumaker (Formula 1), Rei Rajs (futboll amerikan), Luis Suarez (futboll), Nejmar (futboll), Mario Gëce (futboll), Zhules Bianki (Formula 1), Oçoa (futboll), Majkëll Felps (not), Riçard Sherman (futboll amerikan).
1. Hames Rodrigez (futboll)
2. Mikael Shumaker (Formula 1)
3. Rei Rajs (futboll amerikan)
4. Luis Suarez (futboll)
5. Nejmar (futboll)
6. Mario Gëce (futboll)
7. Zhules Bianki (Formula 1)
8. Oçoa (futboll)
9. Majkëll Felps (not)
10. Riçard Sherman (futboll amerikan)
(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: