Aksidentet nuk janë aspak për të qeshur dhe më të shumtën e rasteve janë tragjike. Por faqja gaddo.com.br ka përmbledhur 23 aksidentet më të çmendura në botë. Për më shumë shikojini fotot.

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: