KINE -Aktorja, këngëtarja dhe modelja kineze Angelababy është martuar me të fejuarin e saj, aktorin Huang Xiaoming në një ceremoni superluksoze që thuhet se ka kushtuar plot 27 milionë euro. Ajo që ra në sy gjatë ceremonisë ka qenë torta gjigante prej 10 katesh, një kështjellë holografike, fustani ‘Dior’ dhe salla madhështore që priti plot 2 mijë të ftuar.
(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb