Disa emra të njohur të artit janë bërë bashkë për të sjellë filmin “Once upon a time in Hollywood2” nga regjisori Quentin Tarantino.

Aktorët që do marrin pjesë janë meshkujt më seksi të kinematografisë botërore. Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Al Pacino, Margot Robbie, Kurt Russell, Timothy Olyphant, Michael Madsen, Dakota Fanning dhe Tim Roth do të shkëlqejnë në këtë film.

Pritet që filmi të jetë gati për tu shfaqur në kinematë botërore në korrik të 2019. Ende nuk është përcaktuar një datë, ndonëse është publikuar posteri zyrtar.

Once Upon A Time 1538415733 4921711
Once Upon A Time 1538415733 4921711

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: