TIRANE- Dy femra krejtësisht nudo janë filmuar mbrëmjen e sotme nga dy turistë shqiptarë, në kryeqytetin e Çekisë, Pragë.

Në këtë video të siguruar nga BalkanWeb, dy femrat nudo filmohen në momentin e shoqërimit nga policia. Teksa ato kundërshtojnë, qytetarë të shumtë janë mbledhur rreth tyre dhe bëjnë sehir.

Nuk dimë arsyen e zhveshjes së tyre në mes të rrugës, por ajo që dihet është se ishin të shumtë kureshtarët që regjistruan këto momente, ashtu si edhe dy turistët shqiptarë.

(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: