TIRANE- Përveç sulmeve që protestuesit i drejtuan ndaj godinës së Kryeministrisë, nuk munguan as ato kundër posterave ku shfaqen vetë kreu i Ekzekutivit, Edi Rama.

Njërit prej posterave që iu vu flaka, ishte pikërisht nga dora e një të moshuare. Fotot në fjalë flasin pikërisht për një moment ku shihet se gjyshja po i vë flakën posterit të Ramës.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: