Dua Lipa ka postuar në rrjetet sociale një foto të saj kur ishte e vogël. Këngëtarja shqiptare shumë e njohur edhe në botën e muzikës tregon në Instagram një foto të vitit 2001, ku shfaqet në një park lojërash.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: