Këngëtaret, modelet apo dhe personazhe të tjera të njohura gjithmonë jemi mësuar t’ë shohim të bukura, të rregullta dhe të grimuara. Por, a keni menduar se si do të dukeshin ato pa grim. Më poshtë janë disa nga fytyrat e njohura, të cilat mbasi nuk do t’i njihni, për shkak se janë shumë më ndryshe se sa jemi mësuar t’i shohim.
(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: