Në Instagram ka njerëz, sidomos vajza, që bëhen shumë të bukura, falë efekteve në Instagram.
E një nga modelet që ka guxuar të dal pa filtera të tilla, është Trejsi Sejdini.

  • foto galeri
  • foto galeri

Në fotografinë e hedhur në Instagram, Trejsi shihet se edhe pa këto efekte duket shumë e bukur.

Edhe nga vendi ku pozoi, kuptohet se ajo nuk ka shumë nevojë për filtera.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: