Koronavirusi mund të jetë më i rrezikshëm për të moshuarit, por lajmet që vijnë çdo ditë nga e gjithë bota tregojnë se edhe më të rinjtë nuk kursehen.

  • foto galeri
  • foto galeri

Në Illinois, te Shteteve të Bashkuara të Amerikës një fëmijë vetëm gjashtë muajsh ka vdekur nga koronavirusi.

Foshnjat kërkojnë kujdes të veçantë gjatë një pandemie, dhe fotot para jush tregojnë se si bëhet kjo në spitalet e maternitetit në Tajlandë, për t’i mbrojtur ata nga koronavirusi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb