Ndarja e Christiano Ronaldo me modelen ruse Irina Shayk ka mbushur plot suplementet rozë. Kështu edhe shqiptarët kanë ironizuar me një videomontazh këtë ndarje të ciftit. Në këtë video tashmë të hedhur dhe në kanalin Youtube, Ronaldo përlotet teksa Wresleri ‘The Rock’ e puth në faqe modelen dhe kur ai shprehet ‘kjo është femra ime’.

(d.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: