Nanta u mposht mbrëmjen e djeshme me rezultatin 2-­0 nga St. Etieni. Një rezultat negativ për skuadrën ku luajnë dy kuqezinjtë, Lenjani dhe Cana, të cilët ishin protagonistë, sidomos në golin e parë. Sulmuesi Bamba i St. Etienit mori topin në kundërsulm duke dribluar, fillimisht Lenjanin dhe më pas edhe Lorik Canën, për ta çuar topin në rrjetë.
(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: