Këngëtari Redon Makashio si rrallëherë ka folur në emisionin ‘Rudina’ për jetën e tij private.

Redoni pranoi se është i dashuruar, por preferoi të mos tregonte më shumë për vajzën që i ka rrëmbyer zemrën.

I ngacmuar nga Rudina nëse ajo është bjonde, Redoni u përgjigj se silueta e bjondes i ka ngelur prej vitesh pikërisht pas një interviste me moderatoren.

“E di ti qe kjo puna e tre musketjerëve dhe e bjondeve… ke qene ti qe na e ke vendosur”, i tha Redoni.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb