Këngëtarja e njohur shqiptare Manjola Nallbani ka rezultuar pozitive me koronavirus. Lajmin e ka bërë me dije vetë këngëtarja përmes një postimi në rrjete sociale.

“Prej pak ditësh kam rezultuar pozitive me Covid prandaj, jam izoluar e shpresoj që t’i rikthehem normalitetit së shpejti. Faleminderit për mbështetjen”, ka shkruar Nallbani.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb