TIRANË

Manifestimit të thirrur nga Presidenti i Republikës Ilir Meta i është përgjigjur edhe kampioni i Europës në peshëngritje Briken Calja. Në një postim në “Facebook”, Calja shpërndan disa hashtagë duke bërë thirrje për tubim më 2 mars.

“#jammepresidentin #pershqiperin🇦🇱 #perkombin🇦🇱🦅 #perkushtetuten📜 Ne manifestimin historik të 2 marsit”, shkruan Calja.

Briken Calja
Briken Calja

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb