Reperi shqiptar Azet, së fundmi është shfaqur i relaksuar në bregdet, ndërsa ka postuar edhe fotografi në rrjetin social Instagram.

Por ajo çfarë ka marrë vëmendjen e reperit është edhe komenti me të cilin ai ka zgjedhur të shoqërojë fotot.

“Jam sërish single”, shkruan ai, ndërsa etiketon këngëtaren shqiptare me famë botërore Dua Lipa.

123

Kujtojmë se në fillim të muajit gusht në Prishtinë u mbajt “Sunny Hill Festival” për katër ditë rresht dhe ndër artistët që performuan ishte edhe reperi shqiptar, Azet.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AZET (@kmn_azet)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb