Ka pasur shumë spekulime rreth lidhjes së Jamie Foxx dhe Katie Holmes, pasi ai tha se ishte beqar, muajin e kaluar.

Sidoqoftë, Katie dhe Jamie u fotografuan së bashku, duke treguar se ata janë ende së bashku. Cifti u pa duke ecur në Central Park në New York.

Ata e kanë mbajtur lidhjen e tyre gjithmonë shumë të fshehtë dhe pothuajse asnjëherë nuk kanë postuar foto bashkë.

Herën e fundit, në dhjetor, ata u kapën nga paparacët, gjatë pushimeve të tyre në Miami.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb