Oriana Marzoli, aktorja bukuroshe nga Venezuela, ka konfirmuar edhe një herë se futbollistët, kur bëhet fjala për lidhje, për histori rozë, për “lojë” jashtë fushe janë të pandreqshëm.

Pjesa më e madhe e tyre flirtojnë pafund, kanë apo jo familje, kjo gjë ka pak rëndësi. Në një intervistë për AS, aktorja simpatike ka rrëfyer një histori personale, me një futbollist që e pëlqente shumë por për fat të mirë arriti të zbulojë në kohë se ishte i martuar:

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

“Janë të shumë futbollistët që më shkruajnë, por në të vërtetë, njëri prej tyre më pëlqeu shumë. Më pas zbulova ka disa miqtë të mijë se ai kishte një bashkëshorte dhe një djalë, gjithçka përfundoi në ato momente”, theksoi Oriana pa dashur të bëjë publik emrin e futbollistit në fjalë.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb